Menu

Cześć

Jestem Piotr i mieszkam w Koninie. Rocznik 86.

Wychowałem się na Backstreet Boysach na kasecie, Tupacu na plakacie, Lamborghini Diablo na gumie Turbo oraz Commodore 64.
Ze studiami mi nie pykło. A próbowałem. Dwa razy.
Takie życie.

Jak tylko skończyłem Technikum elektroniczne, zacząłem filmować zawodowo, ponieważ od zawsze ciągnęło mnie za obiektyw (broń Boże przed!). Hobby, pasja, praca - taka kolejność doprowadziła do rozpoczęcia działalności w 2007 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. 

Filmuję, fotografuję - tworzę wspomnienia. Ruchome czy zatrzymane w czasie mają swoją niesamowitą magię, którą nieraz zauważamy dopiero po latach. Po to jestem, aby zatrzymać dla Was chwile, które są ważne.
Zajmuję się tylko tą pracą, nie „dorabiam” weekendami. Nie mam oczywiście nic do tych, którzy tak robią, ale ja dzięki temu mogę poświęcić cały swój czas na realizację właśnie tego, do czego mnie wynajmujecie.
A prywatnie? Samochody, motocykle, góry, podróże, biegi ekstremalne... to tak między kolejnymi zleceniami ;)

Mam psa, który(a) skutecznie przeszkadza w obróbce materiałów, ale gdy tylko przebiegnie 30km i zje 5kg karmy, daje mi spokój na 20min :D

Jeśli chcecie mnie poznać, piszcie, dzwońcie, spotkajmy się, pogadajmy.

Wyznaję jedną bardzo ważną zasadę (mam ich wiele, ale ta jest absolutnie podstawowa) - nic na siłę. Sprawdź moje materiały, porozmawiaj ze mną, zapytaj co i jak robię, nie bój się pytać, a dowiesz się wszystkiego i wtedy podejmij świadomą decyzję o współpracy ze mną.

A jeśli to zrobisz, to bądź pewny jednego - dam z siebie absolutnie wszystko.

Sprawdź moje prace

crossmenu