Studio Fotograficzne Modelski powstało z pasji do filmu i fotografii w 2007 r. w Koninie. Od tego czasu firma rozszerza swoją działalność zajmując się fotografią ślubną oraz wideofilmowaniem. Świadczymy usługi zarówno w zakresie filmowania i fotografii ślubnej oraz wszelkich usług fotograficznych i fimowych- sesji, plenerów, spotów itp.  Od 2013 roku prowadzimy również w pełni wyposażone studio fotograficzne gdzie pracując na cyfrowym minilabie Frontier 355 jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości odbitki zdjęć. Oprócz kolorowych odbitek wykonujemy odbitki czarno-białe, sepię na papierach matowych, połysk i jedwab, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Zamów bez wychodzenia z domu

Dla wygody naszych obecnych i nowych klientów mamy możliwość realizacji zamówień przez wygodne zamówienie ich przez stronę internetową, zapraszamy do skorzystania z tego wygodnego serwisu, dzięki czemu nie odchodząc od komputera, mają Państwo możliwość łatwego i bezpiecznego przesłania nam swoich zdjęć, dokładnie określając ich rozmiar i rodzaj papieru, możemy je wysłać kurierem lub podać dokładną datę odbioru odbitek u nas w studio.

[unex_ce_button id="content_o4ljy1243,column_content_26fdu1vpt" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#dd3333" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="5px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://fotolab.studio-modelski.pl" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Zamów on-line[/ce_button]

Wiedza i

doświadczenie

Nasza wiedza jest pogłębiana poprzez liczne szkolenia w których uczestniczymy. Wszystkie aktualności znajdą Państwo na naszym Facebook`owym profilu, gdzie także można nam zadać pytanie, na które postaramy się niezwłocznie odpowiedzieć.

Jesteś

profesjonalistą?

Jesteś fotografem? Drukujesz dużo zdjęć? Zapytaj o specjalną ofertę dla profesjonalistów!

Telefon stacjonarny czynny jest w godzinach otwarcia studia.

Studio Modelski