Studio Modelski

Firma Studio Modelski powstała w 2007 roku. Usługami filmowymi oraz fotograficznymi zajmujemy się z pełnym zaangażowaniem, jest to nasza pasja, którą wykonujemy z ogromną starannością oraz która daje nam wielką satysfakcję. Staramy się tworzyć profesjonalne filmy i zdjęcia na wszystkich uroczystościach, gdzie zapadnie decyzja o skorzystaniu z naszych usług, korzystając tylko z najnowocześniejszych technologii oraz wykorzystując całe zebrane wcześniej doświadczenie.

 

Wykorzystujemy 
sprzęt:

Nasz zespół

W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo wszystko związane z filmem i fotografią. Oczywiście, naszym głównym zajęciem są reportaże i sesje ślubne, ale z chęcią pojawiamy się przy innych okazjach. Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na wykorzystanie naszych umiejętności i profesjonalnego sprzętu - prosimy o kontakt!

Fotografia, video i sesje ślubne

Sesje zdjęciowe modelek/modeli

Sesje zdjęciowe dzieci

Rejestrowanie szkoleń i konferencji

Imprezy firmowe

Reklamy i spoty telewizyjne, zdjęcia produktowe

Klipy muzyczne i teledyski

Zdjęcia do dokumentów i obróbka zdjęć

Studio fotograficzne i odbitki zdjęć

Studio Modelski

Do Państwa dyspozycji mamy w pełni wyposażone studio fotograficzne.

  • odbitki

  • zdjęcia do dokumentów

  • sesje zdjęciowe

  • albumy

  • ramki na zdjęcia

  • antyramy

[unex_ce_button id="content_jjnjydmwd,column_content_i1bk96j6u" button_text_color="#000000" button_font="regular" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="2px" button_border_color="#000000" button_border_radius="10px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://fotolab.studio-modelski.pl" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Zamów on-line[/ce_button]