Firma Studio Modelski powstała w 2007 roku.

Usługami filmowymi oraz fotograficznymi zajmujemy się z pełnym zaangażowaniem, jest to nasza pasja, którą wykonujemy z ogromną starannością oraz która daje nam wielką satysfakcję. Staramy się tworzyć profesjonalne filmy i zdjęcia na wszystkich uroczystościach, gdzie zapadnie decyzja o skorzystaniu z naszych usług, korzystając tylko z najnowocześniejszych technologii oraz wykorzystując całe zebrane wcześniej doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy zdania, że to nie aparat czy kamera tworzy obraz. Jest to jedynie narzędzie fotografa lub operatora. To człowiek tworzy dzieło. Jednakże w celu uniknięcia pytań o to "czym robimy", przedstawiamy najważniejsze nasze narzędzia pracy. Sprzęt na jakim pracujemy to sprawdzony przez wielu i używany przez profesjonalistów na całym świecie. W swojej pracy używamy aparatów firmy Canon, a cały materiał montujemy na bardzo wydajnej platformie komputerowej Apple Mac Pro z oprogramowaniem Adobe. 

Wszystkie materiały zapisujemy na najwyższej jakości kartach pamięci, unikamy tanich zamienników, nie chcemy stracić przecież tak ważnego zapisu. 
Po oddaniu gotowego materiału zawsze tworzymy sobie archiwum, w razie gdybyście Państwo za kilka lat w jakiś sposób utracili płyty, wystarczy do nas przyjść - wszystko mamy u siebie.