Firma Studio Modelski powstała w 2007 roku.

Usługami filmowymi oraz fotograficznymi zajmujemy się z pełnym zaangażowaniem, jest to nasza pasja, którą wykonujemy z ogromną starannością oraz która daje nam wielką satysfakcję. Staramy się tworzyć profesjonalne filmy i zdjęcia na wszystkich uroczystościach, gdzie zapadnie decyzja o skorzystaniu z naszych usług, korzystając tylko z najnowocześniejszych technologii oraz wykorzystując całe zebrane wcześniej doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy zdania, że to nie aparat czy kamera tworzy obraz. Jest to jedynie narzędzie fotografa lub operatora. To człowiek tworzy dzieło. Jednakże w celu uniknięcia pytań o to "czym robimy", przedstawiamy najważniejsze nasze narzędzia pracy. Sprzęt na jakim pracujemy to sprawdzony przez wielu i używany przez profesjonalistów na całym świecie. W swojej pracy używamy aparatów firmy Canon, a cały materiał montujemy na bardzo wydajnej platformie komputerowej Apple Mac Pro z oprogramowaniem Adobe. 

Z podstawowego sprzętu, jaki możemy wymienić to:
aparaty Canon 5D MKIII
aparaty Canon 5D MKII
obiektyw Canon 24-70 f2.8 L
obiektyw Canon 135mm f2.0
obiektyw Canon 85mm f1.8
obiektyw Sigma 20mm f1.8
obiektyw Canon 50mm f1.4

mikrofon Sennheiser EW100G2
mikrofon Sennheiser EW100G3
statywy Manfrotto oraz Libec

Wszystkie materiały zapisujemy na najwyższej jakości kartach pamięci, unikamy tanich zamienników, nie chcemy stracić przecież tak ważnego zapisu. 
Po oddaniu gotowego materiału zawsze tworzymy sobie archiwum, w razie gdybyście Państwo za kilka lat w jakiś sposób utracili płyty, wystarczy do nas przyjść - wszystko mamy u siebie.